PEEDU LAAGRISUVI 2018 

                                                                   
                                  1)   18.05-20.05      32.KK aktiivilaager - laager lõppenud
                                        05.06-06.06      Klassiekskursioon  8A  lõppenud
                                        06.06-08.06      Tartu Tamme G looduslaager lõppenud 

                                   3)  12.06 - 17.06    Õismäe g, Loo KK, Kuristiku g - vahetus lõppenud                                         
                                                                    
                                   4)  13.06- 22.06      Rakvere ÕM  
- malev lõppenud 
   
                                   5)   17.06- 22.06     Tln Reaalkool 
- vahetus lõppenud 

                                                          6)  22.06- 24.06      Madis&Co- kokkutulek lõppenud 
                                         24.06- 29.06     Nõo Pk- Eliko vahetus lõppenud 
                                         24.06- 29.06     Andres Raja, laager lõppenud
 
                                         26.06- 02.07     Tanel Renter,  Maadlusklubi Aberg -laager lõppenud 
                                         25.06- 07.07     Tallinna Malev- malev lõppenud 

                                          
                               
                                   7)   29.06- 07.07      Mikata Judokool- laager lõppenud 
                                 
                                   8)   02.07- 07.07      Haabneeme kool laager lõppenud
                                                                   
                                         02.07-07.07       Aleks Püünsi- laager lõppenud  
                                         
                                   9)    
07-07- 18-07    KK Viimsi,Tanel Einaste-laager lõppenud  
                                          09.07- 18.08     Võimlemisklubi Graatsia-laager lõppenud 
                                          14.07- 19.07     SK Raesport võrkpall-laager lõppenud 
                                          14.07- 19.07     Saku kergejõustik(Tiiu), Saue kergejõustik(Ester) 
                                                                   
laager lõppenud 

                                         
                                  10) 19.07- 08.08       Tartu noorte töömalev , Arlette 
                      
                                  10)  18.07-23.07     
   Jüri suurlaager , tagasi 23.07 kell 17.30-18.00
                                                                      
                                   
                                  11)   18.07-23.07       Järveküla,Peetri-
Marii Rein(Järveküla noortekeskus)
     
                                                                                                          tagasi 23.07 kell 17.30-18.00

                                   12 )  23.07-29.07     Saku Korvpalliklubi, Taavi Vilba, väljasõit kell 10.00 Saku G 
                                           23.07-29.07     Saue Jalgpalliklubi         
 väljasõit kell 10.00 Saue G 
                                           23.07- 28.07    Vaida Põhikool-reg. avatud,väljasõit kell 10.30 raamatuk eest!

                                                                     
           
                        13)  29.07-03.08     Martti jalgpall

                                           29.07-03.08     Remigija kergejõustik väljasõit kell 10.00 Kalevi kergej halli eest 
                                           29.07-03 .08    Lõuna - Eesti korvpalli festival Mai, Rauno, Ivi 
                                         

                                   14 ) 29.07-03.08      soodustuusikud/helista 51 500 58,
                                                                    saabumine 29.07 kell 12.00-13.00, lahkumine03.08
  kell 10.00   
                                                                 
                                                     30.07-05.08         pomepoks 
                                     
                                   15) 03.08- 08.08     soodustuusikud vallad/linnad, helista51 500 58 
                                                                   saabumine 03.08 kell 12.00-13.00, lahkumine 08.08 kell 10.00 

                                   16) 11.08-20.08      SK Mella/Revalsport -käsipall 
                                         08.08-13.08      Aleks Püünsi 
                                         08.08-13.08      2-3 klass Mariliina- registreerimine kestab, reg. 21  
                                                                  väljsõit kell 10.00 Jüri Konsumi poe eest 
                            
                                   17) 18.08-  20.08    Lastekodu lastelaager- registreerimine avatud 
                                 
                                

                                   
                                        Broneeri, registreeri juba täna, 24 h 51 500 58 , uuepeedu@hot.ee